PSA Kasko


 –Aracınız, Yetkili Servislerinde, konusunda Uzman Teknisyenler tarafından onarıldığı için aracınızın ikinci el değeri korunur.

– Aracınızın, teminat kapsamındaki bir hasarı nedeniyle onarımı kararlaştırıldığı durumlarda hasarın tanziminde sadece “Orijinal Yedek Parçalar” kullanılmaktadır.

– Trafiğe çıkış tarihinden itibaren “1 Yıl” boyunca aracınızda gerçekleşebilecek pert hasarlarda veya çalıntı durumunda kaybınız, aracınızın peşin anahtar teslim satış bedeli üzerinden karşılanır.

– PSA Kasko  özel şartlarında belirlenen ürün, “Genişletilmiş Kasko” olarak belirlenmiş bir poliçedir.

– Deprem ve yanardağı püskürmesi, sel ve su baskını, grev, lokavt, kargaşalık ile halk hareketleri, terör ve sabotaj ile bunları önlemek ve etkilerini azaltmak üzere yetkili organlar tarafından yapılan müdahaleler sonucunda meydana gelen zararlar muafiyetsiz olarak teminat altındadır.

Aracınızın anahtarının kaybolması veya çalınma sebebi ile aracın güvenliğini sağlamak için yapılan anahtarın kopyalanması, alarm ve immobilizerin yeniden kodlanması, komple kilit kontak setinin değiştirilmesi masrafları teminat altındadır.

–  Bir defaya mahsus cam kırılması ve poliçe dönemi içinde bir defaya mahsus teyp hasarıyla sınırlı kalan hasarlarda hasarsızlık indirimi, sigorta kapsamında devam eder.

–  Kurallara uygun olmayan şekilde çekilen aracınızda meydana gelebilecek zararlar, PSA Kasko  poliçesi kapsamındadır.

–  Aracınızın trafikte seyredemeyecek şekilde hasarlandığı kazalarda; onarım 24 saat içerisinde gerçekleştirilemez ise İkame Araç Hizmeti (*) verilir.

–  Concierge ve assistants hizmetleri ücretsiz olarak sağlanır. Aracınızın arızalanması hallerinde bile PSA Kasko  yanınızdadır. Yılda bir defayla sınırlı olmak şartı ile aracınızın arızalanmasına bağlı olarak Yetkili Servisi’ne çekilmesi teminat altına alınmıştır.

Tüm bunlara ilaveten sigorta şirketi bazında farklılıklar bulunmaktadır.

GROUPAMA SİGORTA PSA KASKO

Asistans Plus Paketi

Asistans Plus Paketi ile standardın dışında bir hizmet paketi sahibi olabilirsiniz. Kasko poliçenizdeki asistans hizmetlerine göre daha kapsamlı hizmetler, Asistans Plus Paketi’nde sizleri bekliyor. Asistans Plus Paketi ile opsiyonel olarak poliçenize ilave edebileceğiniz genişletilmiş yardım paketi ile kaza durumunda limitsiz çekici, 15 güne kadar yılda 2 kez ikame araç hizmeti gibi ek avantajlar sağlanır.

 

AK SİGORTA PSA KASKO 

Sınırsız Sorumluluk Teminatı

  1. şahıslara verilebilecek hasarlarda trafik sigortası limitleri üzerinde kalan hasarlar için sınırsız teminat seçeneği.

 

İkame Araç Temin Klozu

 Kaza sonucu hareketsiz kalan aracın trafikte seyredemeyecek şekilde kısmi hasara uğraması ve/veya bu hasar sonucu kırık farlar, tehlikeli sarkan keskin parçalar veya araç kullanımı sırasında düşecek parçalar gibi nedenlerle trafik güvenliğinin tehdit edilmesi durumunda rent a car firmasının filosunda bulunan ve en fazla C sınıfı olmak üzere standart segment (A-B-C sınıfı) ikame araç sağlanır. Poliçe vadesi süresince yılda 2 defa ve onarım süresi boyunca (MAX 30 GÜN) ikame araç temin edilir.

 

AXA SİGORTA PSA KASKO

AXA Markalı Yetkili Servis Ağı, geniş teminatlar ve ayrıcalıklı asistans hizmetlerine ek olarak PSA Kasko ürünümüz Peugeot, Citroën ve Opel markalarımız için özel olarak tasarlanmış olup; her türlü hasarda, ilgili markanın yetkili servislerinde marka standartlarında onarım yapma garantisi sunuyoruz.

 

EUREKO SİGORTA PSA KASKO

EUREKO SİGORTA PSA Kaskoda Standart Kasko ürünümüze ek olanak sağlayan  teminatlar:
ikame Araç: 2×15 gün
Anahtar Kaybı: 4.000 TL
Kazada ikamet iline ücretiz çekici
Anahtarla çalınmada %75 teminat
Marka Kasko Klozu: Eureko Sigorta ile anlaşmalı Peugeot, Citroen ve Opel  yetkili servislerinde hasar eksiksiz karşılanır. Anlaşmalı Peugeot, Citroen ve Opel  yetkili servisleri dışındaki  tüm servislerde hasar tazminatının %30’luk kısmı sigortalı  tarafından karşılanır.
Aracınız anahtarla ya da valeye teslim edildikten sonra çalınması halinde, araç bedelinin %75’i sigortalıya ödenir.
Şehir dışında yaşanan kazalarda müşterilerimizin araçları ikamet illerine ücretsiz çekilir.
Mini onarım hizmeti yetkili servislerde yapılacaktır.
groupama-sigorta-logo
ak
axa
euroka

Start typing and press Enter to search