Kasko P


– Aracınız, PEUGEOT Yetkili Servislerinde, konusunda Uzman Teknisyenler tarafından onarıldığı için PEUGEOT ’nuzun ikinci el değeri korunur.

– Aracınızın, teminat kapsamındaki bir hasarı nedeniyle onarımı kararlaştırıldığı durumlarda hasarın tanziminde sadece “PEUGEOT  Orijinal Yedek Parçalar” kullanılmaktadır.

– Trafiğe çıkış tarihinden itibaren “1 Yıl” boyunca aracınızda gerçekleşebilecek pert hasarlarda veya çalıntı durumunda kaybınız, aracınızın peşin anahtar teslim satış bedeli üzerinden karşılanır.

– Kasko P özel şartlarında belirlenen ürün, “Genişletilmiş Kasko” olarak belirlenmiş bir poliçedir.

– Deprem ve yanardağı püskürmesi, sel ve su baskını, grev, lokavt, kargaşalık ile halk hareketleri, terör ve sabotaj ile bunları önlemek ve etkilerini azaltmak üzere yetkili organlar tarafından yapılan müdahaleler sonucunda meydana gelen zararlarmuafiyetsiz olarak teminat altındadır.

PEUGEOT KASKO


0 km ve ikinci el Peugeot araç sahipleri için hazırlanmış olan Peugeot Kasko, bir PSA Finans ürünüdür.

Peugeot Kasko aracınızı, her türlü hasarda Peugeot Yetkili Servislerine yönlendirerek Peugeot güvencesi altına almaktadır. Peugeot onarım politikası çerçevesinde aracınızda orjinal yedek parçalar kullanılır ve uzman kadromuz tarafından onarımı yapılır.

Birinci amacımız; Siz Peugeot araç sahiplerine, en iyi hizmeti ve en iyi servis kalitesini sunmaktır.

PEUGEOT KASKO İLE AVANTAJ YAKALAYIN:


  • Türkiye’nin her yerinde yer alan Peugeot yetkili satıcılarından hizmet alabilme imkanı
  • Peugeot aracınızı sadece yetkili servislerde onarım güvencesi
  • Herhangi bir hasar durumunda, yetkili servis güvencesi ile 2. El değerini koruma
  • Bütün araçlarda orjinal cam ve yedek parça kullanılması fırsatına sahip olabilmek için Peugeot aracınızla beraber size en yakın Peugeot yetkili satıcısına uğrayın.Peugeot Kasko ile ilgili detaylı bilgileri ve teminatları Peugeot Yetkili Satıcılarından öğrenebilirsiniz.
alianz
axa
gunes
ak
euroka
mapre

Start typing and press Enter to search